محصولات شیمیایی اصلی

صنايع داراي انواع مختلف توليد و حوزه خدمات می باشند؛ مواد شیمیایی نساجی ، سطوح فلزی عملیات، پوشش فلز، لاستیک، فن آوری آب پلاستیکی، کاغذ و بسته بندی، پتروشیمی معدن، انرژی، رنگ، چسب، چوب و مبلمان، کامپوزیت، مواد شیمیایی کشاورزی است ما در حال حاضر در هر زمینه متناسب با نیازهای شما پاسخ می دهیم.

مواد شیمیایی ویژه

در تمام فرایندهای لجستیکی نظیر تهیه، ذخیره و حمل و نقل محصولات با کیفیت بالا، محصولات شیمیایی قابل اعتماد و محصولات شیمیایی خاص که توسط تولید کنندگان پیشرو جهان در صنایع آرایشی، دارویی و مواد غذایی و همچنین نیازهای اساسی مواد شیمیایی ما شده اند خدمات بی نظیر ارائه می دهد.

مواد شیمیایی صادراتی

کشور ما وارد کننده خوراک و مواد اولیه مورد نیاز برای تهیه محصولات ثانویه می باشد. ما در مرحله اول تامین مواد شیمیایی در فرم اول از جمله پلاستیک، محصولات پزشکی و دارویی، مواد شیمیایی ارگانیک، مواد شیمیایی غیر آلی و رنگ مورد استفاده، تانن ها، رنگدانه ها و رنگ ها، کودهای شیمیایی مواد معدنی، صابون، مواد پاک کننده و دیگر محصولات تمیز کردن و دیگر محصولات مشابه را عرضه می نماییم.

خدمات تامین مواد شیمیایی و مواد مورد نیاز در زمینه های مختلف فعالیت در داخل و خارج از کشور را ارائه می دهد


تدارکات مواد شیمیایی


تولید مواد شیمیایی مناسب یا تامین و عرضه از بهترین تولید کنندگان. حفظ مواد شیمیایی در مناسب ترین دما و ذخیره سازی. سفارش و تحویل به مشتری از طریق بهترین حمل و نقل.

100+

مشتری

5+

شرکت

20+

پرسنل

100+

پروژه

ارزش های ما

ماموریت ما

ما همچنان آماده خدمت رسانی با محصولات قابل اعتماد و با کیفیت تولید شده در راستای هر تکنولوژی در حال توسعه می باشیم.

چشم انداز ما

؛ با آگاهی از اینکه ما باید یک جهان زنده به نسل های آینده را ترک کنیم از تلاش خود در این زمینه دریغ نمی کند.

درک کیفیت

ما با توجه به معیارهای کیفی و با اصل رضایت پیوسته عمل می کنیم.

شرکای ما


-- جدول عناصر دوره ای --

شما می توانید تمام عناصر شیمیایی موجود در را در لینک ببینید. تمام عناصر موجود در این فهرست؛ اعداد اتمی، نام، نماد، شماره گروه و دوره نشان داده شده است.

مشاهده